GLASS & CERAMICS / Figurines / Figurines 5784558
nr 578 4558
FIGURINES
Meissen, Flicka med blomsterkorg, höjd: 13, slitage, skador.
Meissen, Flicka med blomsterkorg, höjd: 13
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1800
Monday April 20 2009
at 17:10:13
800 kr
1.400 kr
900 kr
1.100 kr
1.600 kr
1.800 kr
FIGURINES
Condition: slitage, skador
nr 578 4558
FIGURINES
Condition: slitage, skador
Estimate: | 1000 |
Sold: | SEK 1800 |
Monday April 20 2009 |